В церкві адвентистів міста Дубно відбувся зимовий підлітковий табір “Sky Land”

В церкві адвентистів міста Дубно відбувся зимовий підлітковий табір “Sky Land”

Літо вже давно закінчилось, настала зима. В повному розгарі у дітей проходить навчання в школах. Та це не привід сумувати, адже є не тільки літні, а і зимові табори на яких діти можуть відпочити, та збагатитись духовно. Нещодавно, з 5 по 9 січня в місті Дубно відбувся Зимовий Підлітковий табір “Sky Land” на базі церкви Адвентистів сьомого дня. Приїхали діти з різних міст та сіл, віком 11-16 років. Тема табору: “Світова Зірка” про Ісуса який є нашим особистим Спасителем!

У підлітків було кілька видів майстер – класів: кулінарія (уроки від майстер – шефа), слідопити, ляльковий театр, рукоділля, технічний майстер клас (навчання як поводитись з апаратурою, розбір комп’ютера). Проводились різні загальнотабірні ігри з виїздом на природу, та в приміщенні церкви. Також були організовані прогулянки та екскурсії в Дубенський замок, та виїзд на Тараканівський форт. Там підлітків навчали як зі спорядженням та страховкою спускатися по стіні. Вечірні та ранкові служіння проходили з музичним супроводом від команди табору.

Також команда Sky Land не залишилась байдужа до творчості. На початку табору команда придумала сценку-представлення самого табору, і зробила особливий останній вечір табору з поставленою театральною сценою та квестом для дітей.

Не обійшлося без душевних посиденьок та смачної кухні. Організаторами табору стала команда активістів місцевої громади м. Дубна, під керівництвом пастора. Команда налічувала більшу частину молоді.

Роз’їжджаючись по домам діти були сповнені радості, заряджені енергією, маючи нових друзів та переконані в тому, що Христос є їхнім особистим Творцем, Спасителем та Другом.

Велику кількість вдячності організатори табору чули від батьків відпочиваючих які з задоволенням дякують табору за 5 чудових днів, коли їхні діти змогли змінитись в кращий бік.

Олена Забейда, м. Дубно

1 коментар

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.