На Рахівщині п’ятеро чоловік приєдналося до церкви

На Рахівщині п’ятеро чоловік приєдналося до церкви

В суботу, 12 вересня на Рахівщині, в церкві Адвентистів Сьомого Дня (АСД) Верхнє Водяне відбулася радісна подія – святе водне хрещення. Заповіт з Господом уклало п’ятеро чоловік. Одна з них – директор ЗОШ. Четверо з громади Верхнє Водяне, де пастором є Василь Мурга і одна людина з громади Добрянське, що на Тячівщині, пастор Андрій Пиріг. Служіння проходило у приміщенні молитовного будинку громади Кобилецька Поляна, де звершує служіння Олександр Зіборов. Окрім місцевих членів церкви, на це свято приїхало багато гостей, представники різних громад: з В. Водяного, Рахова, В. Бичкова, Добрянського, В. Лазів, Тернова а також музичний ансамбль з громади Тересва.

В програмі хрещення були задіяні всі присутні пастори. Відкрив урочисту подію Олександр Зіборов. З вступним словом до всіх присутніх і кандидатів звернувся Василь Мурга. Були виконані декілька сольних музичних номерів та віршів. Проповідував обласний пастор Іван Крічфалуші. З питаннями про свідчення віри кандидатів та молитви були задіяні Михайло Горничар і Андрій Пиріг. Обряд хрещення звершував пастор Василь Мурга. Після привітання керівників церкви та рідних, під супровід музичних інструментів, було виконано ще декілька загальних подячних псалмів. Урочисте служіння завершив служитель Анатолій Устюгов.

Після насиченої програми, всі присутні, серед яких було немало приятелів, розійшлися радісними і вдячними Господу за радісне служіння і за Його милість у спасінні дорогих людей.

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.