Команда радіо «Голос надії» зустрілась зі слухачами у Тячеві

Команда радіо «Голос надії» зустрілась зі слухачами на Закарпатті

Радіо «Голос надії» організувало зустрічі  в Закарпатській області, які відбулися 13 та 14 квітня. Близько 200 слухачів “Голоса надії” поспілкувалися з командою радіо, спробували себе в ролі ведучих та гостей студії, а також взяли участь у благодійному зборі на медичний евакуаційний автомобіль.

Зранку 13 квітня команда радіо відвідала  громади села Руське Поле і селища Тересва, де презентувала програми “Голоса надії”. Ввечері у місті Тячів також відбулася зустріч, на яку завітало близько 100 осіб. Особливістю заходу стало створення слухачами власної радіопрограми, а знавці “Голоса надії” змогли перевірити свої знання про радіомовлення під час вікторини.

У неділю 13 квітня у тячівському будинку культури зустріч зі слухачами відвідало близько 100 осіб. Генеральний директор медіагрупи “Надія” Максим Крупський, презентуючи цілі мовлення “Голоса надії”, звернув увагу на важливість духовного розвитку особистості, а пастор адвентистської громади міста Тячів Тарас Мельник звернувся до аудиторії із запрошенням досліджувати разом принципи Слова Божого.

Під час зустрічі відбувся благодійний концерт виконавиці з Чернівців Лесі Лупулишеної, спрямований на допомогу військовим. Команда волонтерів «Відчайдушні» разом з Олександром Коропцем запросили долучитися до благодійного збору на медичну евакуацію. Завдяки участі мешканців Тячева було зібрано 24.700 грн.

Також організатори заходу підготували декілька локацій, а саме:

– Виставкова зона  радіо «Голос надії» та телеканалу «Надія», де знайомили з діяльністю християнських медіа.

– Мобільна студія звукозапису, за допомогою якої відвідувачі спробували себе в ролі радіоведучих.

– Школа Біблії, для охочих зареєструватися на курси вивчення Біблії та отримати духовну літературу.

– Презентація діяльності волонтерської команди «Відчайдушні», де  були представлені евакуаційні автомобілі, захисне спорядження та медичні засоби, які направляють для допомоги військовим. Тячівці долучалися до участі в зборах для придбання необхідного для військових спорядження, та отримували сувенірну продукцію від волонтерів та команди радіо.

Нагадаємо, радіо «Голос надії» мовить на восьми хвилях у FM діапазоні, а також в інтернеті – на сайті, в YouTube, та мобільному застосунку. Мовлення “Голосу надії” це щоденні 12 годин прямого етеру, під час якого слухачі можуть не лише надихатись християнським контентом, але й спілкуватись з ведучими, та отримувати відповіді на запитання.

Більше про «Голос надії» за посиланням https://linktr.ee/radiohope.

Владислав Берецкі, Єлизавета Кузнецова

Фото: Емілія Ковач

 

 

 

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.