Під час зустрічі для матерів дітей з ООП говорили про надію, віру та Божу підтримку

Особлива зустріч “Чому ми такі різні, але так потрібні один одному” для мам, які виховують дітей з особливими потребами, пройшла в Ужгороді 26 лютого. Вона стала справжнім свідченням Божої любові. У нас була перевага розділити біль, радість та надію з учасницями. Десять мам, десять унікальних історій, десять сердець, сповнених сили та віри. Ми сміялися, згадували сумні історії, ділилися своїм досвідом. Ми говорили про наших чоловіків, братів, татусів – про тих, хто є нашою опорою на цьому непростому шляху.

“Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них!” (Матвія 18:20).
Того дня ми відчули присутність Бога серед нас, Його ніжний дотик до наших зранених сердець. Мами особливих дітей – це справжні героїні, але вони не самотні! “Бо Він Сам сказав: Я тебе не покину, ані не відступлюся від тебе” (Євреїв 13:5). Ми відчули, що Бог поруч, що Він дає нам сили пережити будь-які випробування.

Війна… Цей біль торкнувся кожної родини, а надто тих, хто виховує особливих дітей. Як пояснити дитині, що відбувається? Як знайти слова, щоб заспокоїти її зранене серце? Ми віримо, що Бог не залишив нас! “Він лікує розбитих серцем, і рани їхні обв’язує” (Псалом 147:3). Ми віримо, що Він зцілить наші рани та дасть нам мир.

Наприкінці зустрічі ми подарували мамам маленькі подарунки – символ нашої любові та підтримки. Ми хочемо, щоб вони знали, що ми поруч і готові допомогти.

Ініціатива проводилася в рамках проєкту “Підтримка поряд”, ініційованому Генеральною конференцією Церкви адвентистів сьомого дня. Разом з ГО “РУХ 323” ми хочемо показати, що Бог любить кожну людину, незалежно від обставин. Ми хочемо служити цим мамам та їхнім дітям, нести їм надію та любов.

Молитва, яка пролунала на завершенні зустрічі, відображає всі ці сподівання, розчарування та велику надію:

Небесний Батьку, дякуємо Тобі за цю зустріч, за Твою любов та підтримку. Благослови кожну маму, кожну дитину, кожну родину. Дай нам сили служити Тобі та людям.

Просимо, моліться разом з нами за ці сім’ї, за їхні потреби, за мир в Україні. Нехай Божа любов торкнеться кожного серця! Амінь.

Магдалина Смірнова, членкиня Громадської організації «РУХ 323»

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *