Переможці конкурсу “Успішний педагог”

Переможці конкурсу “Успішний педагог”

З-поміж ста найкращих вчителів шкіл, вихователів дитсадків та працівників позашкільних навчальних закладів Львова двоє з приватної школи “Живе Слово”. Кушнір Олена Богданівна та Резнікова Яна Андріївна гідно представили рівень викладання англійської мови, виборовши звання переможців конкурсу «Успішний педагог», та отримали від міста грошові винагороди в розмірі 25 тисяч гривень (розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий 20 грудня 2019).

НВК “Живе Слово”, переможці конкурсу «Успішний педагог»

«Обов’язок нашої громади — дякувати тим педагогам та вчителям, які себе віддають для того, щоб наші діти мали хороші знання. Для кожного батька та мами мудра дитина — це дороговказ та мета у житті, а без доброго вчителя цього зробити неможливо. Тому велика подяка всім львівським вчителям, які дуже багато працюють і будуть ще більше працювати завдяки невеликій стипендії, яку вони отримали від громади міста Львова. Кожен рік є непростим, але я вважаю, що для громади міста цей рік є щасливим, адже ми багато чого зробили. Найбільша моя радість — наші результати ЗНО, коли львівські діти показали втричі ліпший результат, ніж показали діти у Києві. Ми не будемо збавляти темп і будемо фінансово підтримувати можливість якісного навчання дітей в школах. Мені дуже приємно, що громада міста має можливість фінансово підтримувати вчителів, які віддають себе”, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Варто зазначити, до участі у програмі цьогоріч подалися 95 педагогів — від закладів загальної середньої освіти, 52 — від закладів дошкільної освіти, 14 — від позашкільних закладів. Конкурсантів від ПСЗ НВК “Живе Слово” на отримання грошових винагород висунула рада закладу освіти з батьківською та учнівською громадою, оформивши заяву, мотиваційний лист і протокол конференції.

«Із претендентів, які подали свої документи, шляхом жеребкування були утворені пари, які готували майстер-клас. Темою майстер-класу були актуальні для розвитку учня і навчального процесу питання чи проблеми. Пізніше ці майстер-класи претенденти презентували, і на підставі цієї презентації отримали оцінки. Першочергово оцінювались вміння критично мислити й керувати часом, робота в парі та індивідуальна і групова робота», — розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

НВК “Живе Слово”

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.