Батьки з синами були в спортивному таборі «Тато-БОС»

Батьки з синами були в спортивному таборі «Тато-БОС»

16-17 червня відбувся захоплюючий табір для хлопців – відвідувачів секцій спортивно-виховного клубу «CLAN» (пер. Сім’я) з м. Млинів і м. Рівне. Для табору було обрано с. Пилипець, Воловецького району. Особливістю табору було те, що це була виключно чоловіча компанія для татів і синів.

Волонтери адвентистського фітнес євангелизму Сергій Скоропадський (тренер) і Ростислав Білунка (автор програм, дизайнер), і пастор Генадій Савчук, під патронатом молодіжного відділу Західної конференції створили потужну програму для приятелів, які відгукнулись на запропонований активний відпочинок.

Метою організаторів було духовне підбадьорення діток і батьків, створення умов для налагодження взаємостосунків синів і татів, покращення здоров’я шляхом тренувань і екскурсій в гори.

Спілкуючись з учасниками табору стає зрозуміло, що мети досягнуто! Веселий штурм гори Гимба і тренування на вершині залишили яскраві враження і спогади на все життя. Коли завжди зайнятий тато проводить кілька днів з сином – це надихає обох! Додали барв вечірні конкурси і турніри.

Якщо Вам не вистачає часу побути з дітьми – приєднуйтесь до табору «Тато-БОС» і Вас підтримають з цікавими пропозиціями.

Олександр Коропець

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.