Коли маленькі ручки творять дива: Незабутній день з клубом “Зірочки на Землі”

Понеділок, 7 липня, став днем, сповненим тепла, сонячних усмішок та неймовірної творчості. Ми мали честь спостерігати, як семеро діток з особливими освітніми потребами, учасники інклюзивного клубу “Зірочки на Землі”, разом зі своїми мамами (і однією бабусею) занурились у світ кулінарії, створюючи неймовірно смачні та корисні цукерки із сухофруктів. Це було не просто приготування ласощів, а справжнє свято взаємної любові та радості, що подарував нам Господь.

Приповісті 22:6: “Навчи юнака дороги його, він не зверне з неї й тоді, коли постаріє”.

Ці слова особливо відгукувалися, коли ми бачили, з якою старанністю діти виконували кожний крок. Їхні маленькі рученята, сповнені рішучості, обережно чистили фініки, перебирали курагу та родзинки. Кожен рух був наповнений цілеспрямованістю, адже вони знали, що створюють щось особливе. Ми спостерігали, як вони вчилися долати труднощі, проявляючи терпіння та зосередженість. Це було нагадуванням про те, що кожна дитина, незалежно від її особливостей, має унікальний потенціал, даний Богом, і наше покликання – допомогти їй розкрити його.

Потім настав найцікавіший момент – формування цукерок. Кожна дитина, долаючи власні виклики, проявляла неповторну фантазію, ліплячи акуратні кульки чи довгі палички, а потім із великим задоволенням прикрашала свої витвори кунжутом та кокосовою стружкою. Дорослі ж були поруч, як ніжні наставники, лише трохи допомагаючи та направляючи, щоб діти максимально відчули свою самостійність. Це дозволило малечі відчути справжню гордість за власну працю, а їхні очі світилися від щастя. Це був яскравий приклад того, як Божа благодать проявляється в кожному з нас, даруючи силу творити та долати перешкоди.

Галатів 6:10: “Отож, доки маємо час, робімо добро всім, а особливо своїм по вірі”.

Цей принцип був відчутний у кожному моменті дня. Після старанних кулінарних експериментів усі із задоволенням скуштували власноруч приготовані ласощі. Це було не просто частування, а справжнє свято спільної праці, взаємодопомоги та дружби. День показав нам, що любов Христа об’єднує нас усіх, роблячи нас однією великою родиною.

Ось що говорять батьки про цей день:

  • “Ми пробували робити щось схоже вдома, але мій син не їв, а тут він бачив, як інші їдять, і теж вирішив посмакувати”.
  • “Як добре, що є така церква, яка так підтримує і дозволяє проводити такі заходи”.
  • “Ми хочемо прийти ще до вашої церкви, якщо будуть ще такі цікаві майстер-класи”.
  • Бабуся одного з учасників додала: “Дуже дякую, що приділяєте час для наших дітей і що ми можемо поспілкуватисяз іншими батьками та побути у веселій атмосфері”.

На завершення заходу ми підготували особливі подарунки: «Скарбнички» для дітей та «Вічний Скарб» для дорослих. Ці подарунки були символічним нагадуванням про те, що справжні скарби – це не матеріальні речі, а досвід, віра, любов та знання, які ми накопичуємо протягом життя. На завершення, пастор помолився за всіх присутніх, благословляючи дітей, мам та всіх, хто долучився до організації цього насиченого дня.

Цей чудовий захід був проведений як частина ініціативи «Підтримка поряд» спільно з Громадською Організацією “РУХ323” та Церквою адвентистів сьомого дня в м. Ужгород. Хочеться особливо відзначити команду ГО “РУХ323” та вірян адвентистської церкви, Наталю Шонію, Наталію Єрхову, пастора Богдана Бондара та його дружину Тетяну за їхню присутність та неоціненну допомогу. Кожна людина, що присвятила свій час та зусилля, стала інструментом у Божих руках, допомагаючи цим особливим дітям відчути себе цінними, важливими та здатними творити. Це ще раз підтвердило істину, що коли ми працюємо разом у любові та з вірою, Господь благословляє наші зусилля і примножує радість.

Ефесянам 4:16: “З Нього все тіло, складене і сполучене всякими суглобами взаємної допомоги, зростає в приріст тіла на будування самого себе в любові, за мірою дії кожного члена”.

Нехай цей досвід буде для нас усіх нагадуванням про важливість служіння ближньому, особливо тим, хто потребує нашої підтримки.

Ліна Смірнова, членкиня ГО “РУХ323”.

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *