Заява Генеральної конференції щодо спонсорованих на місцях заходів, які пропагують або підтримують небіблійний сексуальний спосіб життя людини

Заява Генеральної конференції щодо спонсорованих на місцях заходів, які пропагують або підтримують небіблійний сексуальний спосіб життя людини

Церква Адвентистів сьомого дня публікувала чіткі заяви щодо людської сексуальності, гомосексуалізму та трансгендерності. Всі ці заяви були опубліковані після ретельного вивчення Божого Слова, як це викладено у Святому Письмі, оскільки воно є авторитетною підставою для правильного розуміння Божої волі з усіх питань, які стоять перед людством, включаючи й питання людської сексуальності.

Вивчаючи Боже Слово та читаючи книги Духу пророцтва, ми бачимо, що людська сексуальність представлена як заснований з боку небес, інститут шлюбу між одним чоловіком та однією жінкою. Висловлюючи своє розуміння Божої волі щодо людської сексуальності, ми робили це з любов’ю та співчуттям, як це на прикладі показав Христос та знаючи, що всі згрішили й не досягли Його славного стандарту життя (Римлянам 3:23).

Як церковна сім’я, ми прагнемо, щоб Божа любов через нас була видимою для всього людства та свідомо підтримуємо тих, хто веде боротьбу зі гріхом у всіх його формах, виховуючи в собі той спосіб життя, який знаходиться в гармонії зі Словом Божим. Ми віримо, що грішне людство може стати новим творінням у Христі Ісусі, як про це говорить 2 Коринтян 5:17:

«Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!»

В останні тижні деякі місцеві жителі, а іноді й церковні організації на місцях намагалися надати підтримку тим, хто веде альтернативний спосіб життя щодо людської сексуальності, що суперечить нашому біблійному розумінню цього питання та опублікованим заявам церкви Адвентистів сьомого дня. Деякі з цих людей навіть докладали цілеспрямованих зусиль для просування збоченого сексуального життя без урахування авторитету Слова Божого та порад, які даються нам в Дусі пророцтва. Хоча наші заходи допомоги проводилися на місцевому рівні через соціальні мережі, проте про них було оголошено далеко й широко, що навіть викликало плутанину та занепокоєння серед членів церкви, які просили церковних лідерів різних рівнів прийняти чітку, але водночас коректну позицію з цього питання.

Генеральна конференція підтверджує свою прихильність до проголосованих раніше заяв про сексуальність, гомосексуалізм та трансгендерність людини, опубліковані церквою Адвентистів сьомого дня, та не підтримує, не схвалює та не потурає діяльності, спрямованій на заохочення сексуальної поведінки людини, яка не відповідає Слову Божому.

З надією на керівництво Святого Духа Генеральна конференція та її відділи продовжуватимуть працювати на різних рівнях нашої церковної структури, щоб розв’язувати питання, які виникають внаслідок цих заходів, котрі проводяться на місцевому рівні, зберігаючи при цьому Христоподібну любов і співчуття до всіх людей.

Генеральна конференція та інші церковні структури наполегливо працюватимуть, дотримуючись вказівок та порад Святого Слова Божого, щоб внести ясність та розв’язати проблеми, що виникають. Кожен член церкви в усьому світі повинен залишатися вірним Слову Божому в повсякденному житті та в щирій молитві просити прямого втручання Бога в ситуації, коли відбувається відхід від Його божественних вказівок, котрі містяться в Біблії та Дусі пророцтва.

Безсумнівно, з боку різних груп будуть робитися нові спроби підірвати ясні вказівки Слова Божого та затвердженні шляхом голосування заяви всесвітньої церкви з цих питань. Якщо люди хочуть поділитися своїми проблемами, тісно співпрацюйте з лідерами місцевих церков, конференцій, уніонів чи інституцій з Христоподібною любов’ю та співчуттям, щоб розв’язати питання, пов’язані з місцевими подіями, які не узгоджуються зі Словом Божим.

Міцно тримаймося дорогоцінного Божого Святого Слова — Біблії, приймаючи виправдання та освячення праведності Христа, аж доки ми очікуємо Його швидкого Другого пришестя.

11 червня 2023 року Меріленд, США

За матеріалами ANN стаття взята з adventist.ua

0 коментарів

Залишити коментар

Хочете приєднатися до дискусії?
Не соромтесь, зробіть свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.